KONST / Litografier / Färglitografi 14099328
nr 1409 9328
Nils Wedel
(1897-1967), Sverige
Färglitografi, Nils Wedel (1897-1967), Signerad, ej numrerad. Bildmått: 26c32, yttermått inklusive ram: 40x46 cm
Kondition: fuktskador
Nils Wedel, svensk bildkonstnär född i Göteborg 1897, död 1967.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 20:04:01
150 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Nils Wedel
Läs mer om Nils Wedel